İdari Kadromuz

Eğitim Felsefemiz

Kurucu-Anadolu Lisesi Müdürü

Alper ŞAHİN

İlk orta ve lise öğrenimini çorum da tamamladı 1994 yılında Hacettepe üniversitesi tarih bölümünde lisans öğrenimini tamamladı.Yine Hacettepe Üniversitesinde yüksek lisans eğitimine devam eden Alper şahin 1998 yılından bu yana özel eğitim kurumlarında öğretmen, idareci ve kurucu sıfatıyla 25 yıldır hizmet vermektedir.Kuruculugunu öğrenci ve öğretmenlerle içiçe devam ettirmekte olan kurucumuz Evli ve 3 çocuk babasıdır.

İlkokul/Ortaokul Müdürü

Canan KARAN

1977 Yakacık doğumlu kurum müdürümüz Canan Karan, lise eğitimini Zübeyde Hanım Lisesi’nde tamamladı. Ardından 2001 yılında Gazi Üniversitesi Kastamonu Yüksekokulu’ndan Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Öğretmenliği ve Halk Oyunları ihtisas alanını tamamlayarak mezun olmuştur. 2018 yılından itibaren özel kurumlarda idarecilik yapan müdürümüz, kurumumuzda ise 2 yıldır kurum müdürü olarak görev almaktadır.

Müdür Yardımcısı

Murat ASLANTAŞ

İlkokul ve ortaokulu ikamet ettiği yerde bulunan Şehit Kubilay ilköğretim Okulu’nda tamamladı.1996 yılında Hasanoğlan Atatürk Anadolu Öğretmen Lisesi’ ne giriş yaptı.2007 yılında Kafkas Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler programından mezun oldu. Mezuniyetinin ardından bugüne kadar özel okullarda görev aldı. Kendisine güven duygusu hisseden, idealist ve topluma faydası dokunacak bireyler yetiştirme hedefinde olan öğretmenimiz, vicdanen bu işin yapılması gerektiği kanaatinde olup,2019 yılından itibaren ise eğitim öğretim sektöründe idareci olarak görev almaktadır. Müdür yardımcımız evli ve iki çocuk babasıdır.

Akademik Kadromuz

Kurucu : Alper Şahin
Kurum Müdürü : Canan Karan
Müdür Yardımcısı :Murat Aslantaş
Öğrenci İşleri ve Yönetici Asistanı: Hanife Eren
Rehberlik: Behice Nur Aynili
1. Sınıf Öğretmeni : Mualla Mukadder Ataman
2. Sınıf Öğretmeni: Hilal Parlak Tunç
3. Sınıf Öğretmeni: Adalet Tuzlu
4. Sınıf Öğretmeni: Satriye Yaman
Beden Eğitimi Öğretmeni: Melis Aksoy
Müzik Öğretmeni: Şermin Öztürk
Görsel Sanatlar Öğretmeni: Öznur Peker Özgül
Sosyal Bilgiler Öğretmeni: Burcu Aslantaş
Tarih Öğretmeni: Mert Can Tanır
Kimya Öğretmeni: Zeki Demir
Fen Bilgisi: Yağmur Oruç
Matematik: Ramazan Avcı
Biyoloji: Sevde Kırış
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi: Selim Kaymak
Türk Dili ve Edebiyatı: Zeynep Koçak
Coğrafya: Gülsevim Yapan